Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Седан

Надзвичайно динамічний характер

Детальніше про моделі

Універсал

Створений для перемог у кожній справі

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS

S-Class серед позашляховиків.

Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Новий E-Class: короткий огляд ключових моментів

Новий E-Class: короткий огляд ключових моментів

Новий E-Class: короткий огляд ключових моментів

Великий інтер'єр
Новий E-Class (довжина/ширина/висота: 4949/1880/1468 міліметрів) має пропорції класичного седана: за коротким переднім звисом і довгим капотом йде теплиця, розташована далеко назад. Пасажирський простір має щедрі розміри, частково завдяки подовженій на два сантиметри колісній базі (2961 міліметр) порівняно з попередньою серією. Обсяг багажника становить до 540 літрів.

Решітка радіатора з чорною панельною поверхнею
Зв’язок між традиціями та сучасністю особливо чітко проявляється завдяки елементу спереду: чорна поверхня, схожа на панель, з’єднує решітку радіатора з фарами. Ця вставка глянцевого чорного кольору візуально нагадує моделі Mercedes-EQ. Тривимірна решітка радіатора буває прогресивною або класичною в залежності від комплектації. Опціонально для всіх ліній доступна решітка радіатора з підсвічуванням.

MBUX Superscreen з великою скляною поверхнею
Приладова панель створює цифровий досвід в інтер’єрі. Якщо E-Class оснащено додатковим екраном для переднього пасажира, велика скляна поверхня MBUX Superscreen поширюється на центральний дисплей. Візуально відокремленим від цього є дисплей водія з високою роздільною здатністю в полі зору водія. Основні значки на центральному та додатковому дисплеях для пасажирів тепер простіші, а також мають колірне кодування відповідно до смартфона.

Нова архітектура електроніки
Архітектура електроніки більше керується програмним забезпеченням і меншою мірою керується апаратним забезпеченням. Обчислювальні функції раніше окремих доменів виконуються в одному процесорі. Таким чином, екрани та інформаційно-розважальна система MBUX поділяють новий, дуже потужний центральний бортовий комп’ютер. Ця форма мережі покращує продуктивність і швидкість потоків даних.

Digital Vehicle Key8 тепер доступний для iPhone та Apple Watch
За допомогою цифрового ключа автомобіля E-Class може просто завести та заблокувати водій, маючи із собою сумісний iPhone або Apple Watch17. Також можливий спільний доступ до ключів: різні цифрові канали можна використовувати, щоб запросити членів родини чи друзів скористатися E-Class. При цьому основний користувач облікового запису Mercedes me може призначати різні права, надаючи лише доступ до автомобіля або також дозволяючи ним керувати. Автомобіль може розпізнавати кількох користувачів одночасно, а цифровим ключем автомобіля можуть ділитися до 16 осіб. На тих ринках, де доступні послуги Mercedes me connect, попереднє встановлення цифрового ключа автомобіля є частиною пакету KEYLESS-GO Comfort 25. Ця комбінація обладнання доступна в новому E-Class, починаючи з пакета Premium.

Звукова візуалізація
Завдяки новому активному навколишньому освітленню (опція) із звуковою візуалізацією пасажири також можуть «бачити» музичні композиції та звуки фільмів або додатків. Візуалізація відбувається на світловій смузі Active Ambient Lighting. Наприклад, швидка послідовність ударів може спричинити швидку зміну світла, тоді як плавні ритми можуть створити м’яке злиття світла.

Нові програми сторонніх розробників, а також селфі та відеокамера
Розважальна програма в E-Class більш інтерактивна, ніж будь-коли. Фахівці з програмного забезпечення Mercedes-Benz розробили новий рівень сумісності, який дозволяє встановлювати програми сторонніх розробників33. На момент виходу на ринок на центральному дисплеї42 доступні такі додатки: розважальна платформа «TikTok», гра «Angry Birds», програма для співпраці «Webex» та офісна програма «Zoom», а також браузер «Вівальді». Ще одна нова функція — камера для селфі та відео (частина додаткового MBUX Superscreen) у верхній частині приладової панелі50.

Автоматизовані функції комфорту з процедурами58
Mercedes-Benz працює над використанням штучного інтелекту (ШI), щоб автомобіль дізнавався, які системи комфорту постійно використовують пасажири. З огляду на ті самі обставини, метою ШІ є автоматизація таких функцій. Для цієї інновації Mercedes-Benz використовує термін «рутина». Після запуску нового E-Class клієнти зможуть використовувати шаблони для стандартних процедур. Вони також мають можливість самостійно створювати процедури.

Новинка з ENERGIZING COMFORT і ENERGIZING COAUCH
Програма ENERGIZING COMFORT проти хвороби подорожей67 може допомогти пасажирам полегшити симптоми. У середньостроковій перспективі для ENERGIZING COACH запланована функція біологічного зворотного зв’язку. Це може зменшити відчуття стресу за допомогою дихальних вправ. Новими функціями ENERGIZING COACH в E-Class є інтеграція більшої кількості переносних пристроїв і розширення життєво важливих даних, що відображаються на центральному дисплеї.75

Автоматичні вентиляційні отвори
Завдяки автоматичному клімат-контролю THERMOTRONIC (опція), Digital Vent Control підвищує комфорт. Він автоматично регулює передні вентиляційні отвори відповідно до бажаного сценарію вентиляції. Це можна зробити для кожного місця, наприклад, через профіль користувача. Однак також можна вирівняти вручну, як зазвичай.

Інтелектуальна концепція блокування екрану пасажира
У Європі та у все більшій кількості країн передній пасажир може переглядати динамічний контент, наприклад телевізійні програми або потокове відео, на дисплеї під час подорожі. Це залежить від вимоги, щоб водій був захищений від відволікання. Система на основі камери в E-Class використовує вдосконалену концепцію фільтрації, яка є ще інтелектуальнішою, ніж попереднє рішення. Водій більше не може бачити динамічний вміст на екрані пасажира під час руху.

Дуже хороші аеродинамічні властивості
З показником Cd від 0,23 84 новий E-Class дуже добре працює у своєму сегменті автомобілів. Він відповідає вартості, досягнутій його попередником під час виходу на ринок. Фронтальна площа А нового Е-Класу становить 2,36 кв.м, трохи більше, ніж у його попередника (2,34 кв.м).

Компактний діаметр повороту з кермом задньої осі
Новий E-Class доступний із пакетом Technology як опція. Сюди входить універсальна система пневматичної підвіски AIRMATIC з плавним регулюванням амортизації ADS+ і кермуванням задньої осі. Підвіска AIRMATIC з пневматичними ресорами та адаптивними амортизаторами ADS+ реагує дуже чутливо. Новий E-Class є водночас особливо маневреним і надзвичайно стабільним завдяки опціональному керуванню задньою віссю. Кут повороту на задній осі становить 4,5 градуса. Це зменшує радіус повороту до 90 сантиметрів

50 відсотків гібридів, що підключаються до електромережі, вже на момент запуску
Завдяки систематичній електрифікації та інтелектуальному зменшенню розміру новий E-Class встановлює нові стандарти ефективності. Половина всіх моделей будуть гібридами четвертого покоління. Асортимент продукції вже досяг такої високої частки під час виходу на ринок: три з шести версій E-Class поєднують переваги автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння та переваги електромобіля. Окрім турбонаддуву, як дизельні, так і бензинові двигуни оснащені інтелектуальною підтримкою від вбудованого стартер-генератора (ISG). Тому вони є м’якими гібридами. Завдяки новій батареї потужність електродвигуна збільшена з 15 до 17 кВт, а крутний момент наддуву – до 205 Нм.

Ресурсозберігаючі матеріали
Численні компоненти E-Class виготовлені частково з ресурсозберігаючих матеріалів (вторсировини та відновлюваної сировини). Для базового сидіння E-Class використовується оббивка з нефарбованої вовни альпаки в поєднанні з переробленим матеріалом. Вперше в піні сидінь використовується сертифікована перероблена сировина відповідно до «підходу балансу маси». За своїми властивостями вони не відрізняються від сировини, отриманої з нафти.

8 Для користування послугами Mercedes me Connect потрібні особистий ідентифікатор Mercedes me ID і згода з Умовами використання послуг Mercedes me Connect. Крім того, транспортний засіб має бути підключено до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за плату, якщо вони все ще пропонуються для відповідного транспортного засобу на той момент. Перша активація послуг можлива протягом одного року з моменту першої реєстрації автомобіля або введення в експлуатацію клієнтом, залежно від того, що відбудеться раніше. Для використання цифрового ключа автомобіля також потрібен власний обсяг даних клієнта.

17 На момент запуску на ринку цифровий автомобільний ключ сумісний з iPhone 11 і пізнішими моделями (крім iPhone SE), а також з Apple Watch 6 і пізнішими моделями (крім Apple Watch SE). Необхідною умовою є можливість UWB. Mercedes-Benz постійно працює над розширенням сумісності з іншими пристроями.

25 На додаток до системи доступу та авторизації керування автомобілем KEYLESS-GO, а також попередньої інсталяції цифрового ключа автомобіля, це включає в себе дверні ручки, зручне відкривання та закривання, а також дистанційне закривання багажника.

33 Для користування послугами Mercedes me Connect потрібні особистий ідентифікатор Mercedes me ID і згода з Умовами використання послуг Mercedes me Connect. Крім того, транспортний засіб має бути підключено до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за плату, якщо вони все ще пропонуються для відповідного транспортного засобу на той момент. Перша активація послуг можлива протягом одного року з моменту першої реєстрації автомобіля або введення в експлуатацію клієнтом, залежно від того, що відбудеться раніше. Для використання пакету розваг також потрібен власний обсяг даних клієнта. Щоб використовувати певні додатки через службу Mercedes me connect, може знадобитися окремий договір із постачальником додатків.

42 Планується випуск пакета додатків на ринку. Програми можуть змінюватися протягом життєвого циклу E-Class. Для користування послугами потрібен особистий ідентифікатор Mercedes me ID і згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Крім того, транспортний засіб має бути підключено до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за плату, якщо вони все ще пропонуються для відповідного транспортного засобу на той момент. Перша активація послуг можлива протягом одного року з моменту першої реєстрації автомобіля або введення в експлуатацію клієнтом, залежно від того, що відбудеться раніше.

50 Нові технології завжди повинні відповідати правовим вимогам різних ринків, і тому їх необхідно відповідним чином адаптувати. Зараз ми вивчаємо ситуацію із затвердженням у різних країнах.

58 Описані функції – це бачення майбутнього, деякі з яких ще не доступні на момент запуску E-Class і залежатимуть від відповідної моделі автомобіля, індивідуальної конфігурації та відповідного ринку. Пізніше функції камери також будуть доступні для переднього пасажира.

67 Передумовою для цієї функції є специфікація транспортного засобу, яка включає ЕНЕРГІЗУЮЧИЙ КОМФОРТ і регулювання сидіння з функцією пам’яті. Функція запобігання нудоті під час подорожей не може використовуватися разом із дитячими сидіннями та недоступна в США та Канаді.

75 Обов’язковою умовою є наявність сумісних носіїв.

84 Залежно від специфікації автомобіля